TASARIM


İlk olarak tasarım aşamasında müşterinin verdiği bilgiler doğrultusunda mimari bir taslak hazırlanır. Ardından çeşitli statik incelemeler yapılarak statik proje hazırlanır. Hazırlanan statik proje değerlendirildikten sonra uygulama projesi hazırlanır. Bilgisayar ortamında hazırlanan tasarım şeması modellenerek anahtar teslimine kadar gerekli olan bütün bilgilerin yer aldığı bir belge hazırlanır. Belge, gerekli olacak malzemeleri, kullanılacak ekipmanları, iş listesini, malzemelerin kalite detaylarını ve teknik şartnameleri içerir.

İMALAT


Projeler, teknolojik üretim parkurumuzda hayata geçirilir ve işinin uzmanı kaynakçılar tarafından birleştirilen parçalar CNC tezgahlarında kesilir. Üretimi biten parçalar birtakım kalite testlerinden geçirildikten sonra şantiye alanına iletilir. İmalat aşamasında birinci sınıf işçilik ve ön üretimli (prefabrik) yapı anlayışı hakimdir.

MONTAJ


Şantiye işlerinin hızlı ilerlemesi göz önünde bulundurularak hazırlanan parçalar, şantiyede montaj bölümüne teslim edilir. Montajda en önemli konu, bütün yapının cıvata bulon bağlantısı ile kurulmasıdır. Projenin temelinden çatısına kadar tüm organlarıyla özel olarak ilgilenen montaj ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığıyla güvenli bir şekilde çalışarak projeyi sorunsuz teslim eder.

TAAHHÜT


Hayata geçirdiğimiz projelerde, kalite güvencesini en önemli unsur olarak görüyoruz. Maliyeti düşürmek adına güven problemi yaratacak unsurlar şirket yapımızla bağdaşmamaktadır. Hayata geçirilen tüm projeler şirketimizin güvencesi altındadır. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup projeleri hayalden gerçeğe dönüştürme aşamasında sadece aracılık etmekle yetinmeyip, anahtar tesliminde en güvenilir iş ortağınız oluyoruz.