Farklı sektörlerdeki birçok tesisi ile Türkiye’nin en dinamik gruplarından biri olan İttifak Holding bünyesinde, 1989 yılında kurulduk. Kurulduğumuz günden bugüne, çeyrek yüzyıla yaklaşan tecrübemizle müşterilerimiz için çeşitli alanlarda, STERAL, MILLERAL, VITERAL ve CUTERAL markaları ile hizmet sunuyoruz. Deneyimli profesyonel kadromuz, uluslararası normlardaki iş alışkanlıklarımız ve güçlü sermaye yapımızla üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetler sürecini başarıyla yönetiyor; STERAL, MILLERAL, VITERAL ve CUTERAL markalarıyla dünyanın birçok ülkesinde anahtar teslim projeleri başarılı bir şekilde inşa ederek müşterilerimize sunuyoruz.

İttifak bünyesindeki SEHA YAPI’nın 25 yıllık inşaat ve mimari tecrübesiyle desteklediğimiz STERAL, çelik konstrüksiyon yapılar inşa etmekte ve endüstri alanında çeşitli firmalara anahtar teslim projelerde destek vermektedir. 5 kıtada 90’a yakın ülkede köklü bir araştırma geliştirme kültürüyle ürün geliştirip sektörlerine sunan İMAŞ, mühendislik yaklaşımlarıyla sektörde öncü olmayı hedeflemektedir. Türkiye’nin en çok AR-GE harcaması yapan 250 şirketi arasına giren İMAŞ, inovasyon ve AR-GE’yi müşteri memnuniyetinin odağına koymuştur.

Sektörün geleceğine dair planladığımız hedef ve projelerimizle kurumsal gelişimimizi her geçen gün güçlendirerek faaliyet gösterdiğimiz alanda, sadece makina değil; teknoloji, kalite, güven ve müşterilerimiz için konfor üretiyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi, birikim, deneyim ve sorumluluk bilinciyle, küresel ekonominin gereksinim duyduğu yeni teknolojiler geliştiriyor; üretim hızı ve standardizasyonu, üretim maliyetlerinin minimize edilmesi, enerji verimliliği en üst düzeyde olan etkin sistemlerin kurulması ve anında destek ihtiyaçları için çözümler sunuyoruz.

Sadece birlikte çalıştığımız kurumsal paydaşlarımıza değil, birlikte yaşadığımız herkese, dünyaya ve onun doğal dengesine de önem veriyoruz. Tıpkı kendi makina üretim sürecimizde olduğu gibi kurulumunu üstlendiğimiz fabrikalarda her zaman doğal dengenin korunmasını gözetiyoruz.

Gelecek nesillerle de paylaşacağımız bilinciyle, enerji kaynaklarımızı olabildiğince ekonomik kullanıyoruz. Bu doğrultuda hem enerji tasarrufu hem de sistem maliyetlerinin ucuzlatılmasını sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Böylelikle iş ortağı olarak algıladığımız müşterilerimize, sistem mühendisliğinin yanında “sistem etkinliği” prensibiyle de hizmet veriyoruz. Bu sayede, sunduğumuz, projelendirme, üretim, montaj ve devreye alma dahil tüm sistemlerin kalitesini sistem etkinliği ile birleştirmiş oluyoruz. Bu alandaki başarımız, müşterilerimizin aldığı üretim kalite ödülleri ile kendisini gösterdikçe, daha iyisini yapmak için motive oluyoruz.

Uluslararası ticari etiğe uygun rekabet edebilirlik prensibiyle üretimini gerçekleştirdiğimiz etkin sistemleri, geniş bir coğrafi yelpazede çok sayıda ülkeye taşıyoruz. Global ölçekte üretim ve pazarlama faaliyetleri yürütebilmenin, etkin insan kaynakları yönetimi ile istikrara kavuşacağının farkındalığıyla ve tüm çalışanlarımızla birlikte, takımdaşlık ruhunun mutluluğu ve huzuruyla çalışıyoruz. Koşulsuz müşteri tatmini ve kalite artışı hedeflerine ulaşabilmenin, tüm çalışan kadrosunun stratejik yönetim anlayışını dikkate alması ve benimsemesiyle mümkün olacağının bilinciyle hareket ediyoruz. Bu açıdan, tüm çalışanlarımız için birlikte öğrenme yollarının açık tutulmasını sağlayacak ve onları “artık farklı bir şeyler sunmaya yönlendirecek” biçimde yeni çalışma trendlerini oluşturuyoruz.