İmaş Makina Sanayi A.Ş, Anadolu’dan doğan ve Türkiye’nin en önemli sektörlerinde başarıyla faaliyet gösteren İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

27 yıldır değirmencilik sektöründe MILLERAL markası ile yüksek teknolojili ürünler ve mükemmel verimlilikte tesisler sunan İmaş Makina, müşterilerinin güvenini kazanmış hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirilmektedir.

Milleral; buğday, mısır çavdar, yulaf, arpa gibi tahılların un ve irmik halinde getirilmesinde kullanılan ürünlerin ve komple tesislerin anahtar teslimi olarak üretilmesi ve kurulması işini yıllardır yüksek müşteri memnuniyeti ve ile devam ettirmektedir. Ortadoğu’dan Orta Asya’ya, Güney Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm dünyadaki ihtiyaçlara hitap edebilecek ürün, tesis ve hizmet sunabilen Milleral, uzman kadrosuyla verim odaklı danışmanlık hizmetleri de verebilmektedir.

İmaş Makina, kurulduğu günden bu yana Milleral ile başladığı serüvenine Viteral‘i ekleyerek büyümeye devam etmiş ve değirmencilik sektöründeki tecrübesini büyük ve küçükbaş havan yemi sektörüne taşımıştır.

Viteral de Milleral gibi kendi sektörü olan yemcilikte anahtar teslimi tesisler ve ekipmanlar üreterek yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İmaş Makina’ nin bir diğer markası ise müşterilere yüksek kalitede testere tezgahları sunan Cuteral markasıdır. Cuteral açılı, yarı ve tam otomatik, mafsallı, sütunlu ve PLC gibi testere üretimiyle sektör ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayan bir ürün gamına sahiptir.

İmaş Makina, hem yüksek ürün kalitesi hem de uzman ekibi ile 3 markasıyla faaliyet gösterdiği sektörde yüksek rekabet gücüne sahiptir. İttifak Holding‘ den alınan global çalışma kültürü ve güçlü sermaye yapısı, İmaş Makina’ nin sürekli gelişim ve büyüme hedeflerine başarıyla ulaşmasını sağlamaktadır.

İmaş Makina, inovasyon odaklı mühendislik yaklaşımlarıyla faaliyet gösterdiği 3 sektörde de yenilikçi ürün ve hizmet üretme hedefiyle çalışmakta profesyonel ekibini de bu prensiplerle müşterilerine değer katmaya teşvik etmektedir.

İmaş Makina’ nin güvenilir ve yenilikçi ve imajını korumak ve pekiştirmek adına benimsediği temel prensipler;
• Sürdürebilirlik 
• İnovasyon 
• Çevrecilik 
• Globalleşme 
• Bilgi Yönetimi 
• Uzmanlık olarak belirlenmiştir.

İmaş Makina son olarak Milleral Pro-Support kesintisiz ve hızlı teknik servis hizmetini müşterilerine sunmuştur. Pro support hizmeti Milleral ürün ya da tesisine sahip zorunluluğu olmadan tüm değirmencilik sektöründeki müşterilere kesintisiz ve hızlı teknik servis, yedek parça ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

İmaş Makina, işinin sadece mükemmel ürünler üretmek için değil aynı zamanda müşterilerine değer katacak hizmetler sunmak olduğunun bilinciyle faaliyet göstermektedir.

Orta ve uzun vadeli hedeflerine başarıyla yürüyen İmaş Makina tüm paydaşlarıyla birlikte emin adımlarla sektör liderliğine yürüyor.